okt 29 2017

Osmi sportsko-rekreativni susreti

U susret 2. oktobru - Danu unutrašnjih poslova u periodu od 28. septembra do 01. oktobra 2017. godine u hotelskom kompleksu „Ulcinjska rivijera“ u Ulcinju održani su VIII Sportsko – rekreativni susreti službenika Uprave policije. Timovi sportsko–rekreativnih susreta takmičili su se u različitim disciplinama, kao što su mali fudbal, košarka, odbojka na pijesku, streljaštvo (vazdušna puška) i nadvlačenje konopca, kao i u rekreativnim disciplinama pikado, šah i bacanje kugle.

Pozdravljajući učesnike sportskih susreta Sindikata, državni sekretar u Ministarstvu unutrašnjih poslova Dragan Pejanović1odbDSC 0184 3

kazao je da Ministarstvo unutrašnjih poslova, kao odgovorna institucija, nastoji da sa svojim zaposlenima vodi dijalog zasnovan na povjerenju, ulažući napore da, u skladu sa svojim mogućnostima, stvori uslove za dostizanje savremenih standarda profesionalnog i porodičnog života zaposlenih, poboljšanje materijalnog položaja, uslova rada i sindikalne zaštite.

Fokusirajući se na sportsko-rekreativne susrete, on je poručio da na ovaj način policijski službenici, kroz aktivnosti kojima su posvećeni i van radnih zadataka i obaveza, potvrđuju povjerenje i šalju poruku da su i oni članovi šire društvene zajednice koji, obavljajući svoj posao, štite interese Crne Gore i njenih građana.

Predsjednik Sindikata Uprave policije Mladen Šuškavčević se zahvalio predstavnicima MUP-a Draganu Pejanoviću i Uprave policije Seadu Frljučkiću što su prisustvovali otvaranju sportskih igara Sindikata. Takođe je pozdravio sve prisutne takmičare, članove Sindikata, kao i goste - predstavnike sindikata policije iz okruženja i otvorio VIII sportsko rekreativne susrete službenika.

1DSC 0131 1024x768

Današnjem otvaranju sportskih igara Sindikata prisustvuju i predstavnici sindikata policija Srbije, Makedonije, Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Kosova i Albanije.

1IMG 20170928 180406

 REZULTATI TAKMIČENJA

PIKADO:
Za osvojeno Treće mjesto u discipline Pikado žene: Krlović Anđela
Za osvojeno Drugo mjesto u discipline Pikado žene: Pavićević Nikoleta
Za osvojeno Prvo mjesto u discipline Pikado žene: Vujičić Bojana

Za osvojeno Treće mjesto u discipline Pikado muškarci: Ciguljin Hari
Za osvojeno Drugo mjesto u discipline Pikado muškarci: Vujović Dalibor
Za osvojeno Prvo mjesto u discipline Pikado muškarci: Bašanović Zoran

BACANJE KUGLE:
Treće mjesto u disciplini kugla žene:Boričić Nada
Drugo mjesto u disciplini kugle žene:Sekulić Jelena
Prvo mjesto u disciplini kugla žene:Stijepović Margita

Treće mjesto u disciplini kugla muškarci:Nikčević Radojica
Drugo mjesto u disciplini kugle muškarci:Mišović Dejan
Prvo mjesto u disciplini kugla muškarci:Živković Dejan

ŠAH:
Treće mjesto u šahu: Grbović Arsen
Drugo mjesto u šahu: Radunović Zdravko
Prvo mjesto u šahu: Obadović Zeljko

BAGO:
Treće mjesto u bago žene: Hot Alma
Drugo mjesto u bago žene: Dabović Maja
Prvo mjesto u bago žene: Krlović Anđela

Treće mjesto u bago muškarci: Orović Tomislav
Drugo mjesto u bago muškarci: Vukićević Đorđije
Prvo mjesto u bago muškarci: Ivanović Duško

STRELJAŠTVO:
Za osvojeno Treće mjesto u discipline Streljaštvo žene:Ilić Mirjana
Za osvojeno Drugo mjesto u discipline Streljaštvo žene:Đžaković Rajna
Za osvojeno Prvo mjesto u discipline Streljaštvo žene:Gogić Nada

Za osvojeno Treće mjesto u discipline Streljaštvo muškarci:Popović Slobodan
Za osvojeno Drugo mjesto u discipline Streljaštvo muškarci:Obadović Željko
Za osvojeno Prvo mjesto u discipline Streljaštvo muškarci: Bošković M. Dragan

Za osvojeno Treće mjesto Ekipno u discipline Streljaštvo:GP Podgorica
Za osvojeno Drugo mjesto Ekipno u discipline Streljaštvo:SKP - Sjedište
Za osvojeno Prvo mjesto Ekipno u discipline Streljaštvo: SOLO

ODBOJKA NA PIJESKU:
Za osvojeno Treće mjesto u discipline Odbojka na pijesku:Sektor policije opšte nadležnosti
Za osvojeno Drugo mjesto u discipline Odbojka na pijesku:CB Budva
Za osvojeno Prvo mjesto u discipline Odbojka na pijesku:OB Mojkovac

BASKET:
Za osvojeno Treće mjesto u discipline Basket: Sektor policije opšte nadležnosti
Za osvojeno Drugo mjesto u discipline Basket:OB Mojkovac
Za osvojeno Prvo mjesto u discipline Basket:CB Pljevlja
NADVLAČENJE KONOPA:
Za osvojeno Treće mjesto u disciplini nadvlačenje konopca:PJP
Za osvojeno Drugo mjesto u disciplini nadvlačenje konopca:CB Berane
Za osvojeno Prvo mjesto u disciplini nadvlačenje konopca:SOLO

MALI FUDBAL:
Za osvojeno Treće mjesto u disciplini Mali fudbal:Posebna jedinica policije
Za osvojeno Drugo mjesto u disciplini Mali fudbal:CB Nikšić i OB Plužine
Za osvojeno Prvo mjesto u disciplini Mali fudbal:OB policije CB Podgorica
MALI FUDBAL:
Najbolji igrač u malom fudbalu:Bulatović Rade

EKIPNI POBJEDNICI SPORTSKIH IGARA:
Treće mjesto u Ekipnom plasmanu:CB Berane
Drugo mjesto u Ekipnom plasmanu:SOLO
Prvo mjesto u Ekipnom plasmanu:CB Pljevlja


FER PLAY:
Ekipa:SOLO

 
Sindikat Uprave policije.